Stypendia Starosty Mikołowskiego za rok szkolny 2020/2021 otrzymali:

za wyniki w nauce:

Zofia Musioł 3a4

Oliwia Wojtaś 3a4

Dawid Witala 3a4

Zofia Falkus 3a

Natalia Kasprowska 3a

Aleksandra Mróz 3c

Magdalena Korczyk 3c

Marta Żogała 3d

Aleksandra Korny – absolwentka

Maja Tarnawska – absolwentka

Klaudiusz Gubernat – absolwent

za osiągnięcia sportowe:

Justyna Czyrnia 2bd

Michalina Leidgens 2bd

Julia Kasińska – absolwentka

Zofia Tkocz – absolwentka

I miejsce w Powiatowych i Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

Reprezentacja szkoły:

Łukasz Mańdok 3c

Dawid Spiszak 3c

Dominik Gil 3c

Michał Golda 3c

Daniel Leżok 3ab

Dominik Machalica 3d

Mateusz Mielczarek 3d

II miejsce w powiecie w Licealiadzie w szachach drużynowych

Skład drużyny:

Tycjan Kucz 3b4

Szymon Krzyż 2a

Szymon Brychcy 3d4

Oliwia Janik 3c

I miejsce w Powiatowych i Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Skład drużyny:

Zawada Katarzyna 1c

Kulik Justyna 1c

Biros Katarzyna 1c

Cenkier Weronika 2a

Chrobasik Julia 2a

Żogała Marta 3d

Wróbel Nadia 3d

Starzak Marta 3a4

I  miejsce w  Powiatowych i Rejonowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt

Skład drużyny:

Czyrnia Justyna 2bd

Cugowska Oliwia 3b4

Pasieka Katarzyna 3b4

Konkurs Śląsk – Szmaragdem Europy

Wyróżnienie otrzymali:

Wiktoria Wolnik 3d4 (wykonanie piosenki „Dzieweczka ze Śląska”)

Monika Jaromin 3c4 (gotowanie „po śląsku”)

Barbara Kurpas 3a4 (praca plastyczna)

XLVIII Olimpiada Geograficzna

do drugiego etapu zakwalifikował się Kajetan Nowakowski 2c

VIII KONKURS SZKOLNY o patronie „rotmistrz Witold Pilecki 1901-48”

1 miejsce : Weronika Zapiór 3a4

2 miejsce : Oliwia Wojtaś 3a4

3 miejsce : Małgorzata Słupik 1a

Konkurs plastyczny „Bezpieczny internet oknem na świat”

II miejsce zajęła Klaudia Fąferek z klasy 2bd

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ” Polska Węgry. Historia Przyjaźni”

Dawid Witala 3a4 – laureat ogólnopolski

Sandra Rudnik 3a, Weronika Zapiór 3a4, Oliwia Wojtaś 3a4 – finalistki wojewódzkie

Ogólnopolski Konkurs Wielkanocny „Wielkanoc w domu Pileckich”

Marta Starzak 3a4 – II miejsce

Barbara Kurpas 3a4 – III miejsce

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej

III miejsce chłopców

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap miejski

I miejsce – Marcin Wróbel 3c4

II miejsce – Mateusz Szymanowski 3d4

III miejsce – Krzysztof Szuster 3ab

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy

I miejsce Mateusz Szymanowski kl.3d4 – awans do etapu wojewódzkiego

II miejsce Marcin Wróbel kl.3c4

III miejsce Krzysztof Szuster kl.3ab

II Turniej szkół rotmistrza Witolda Pileckiego – awans do finału konkursu ogólnopolskiego

Skład zespołu:

Marcin Wróbel 3c4

Klaudia Porwolik 3c4

Oliwia Wojtaś 3a4

Zofia Musioł 3a4

Każdy członek zespołu otrzymał złotą odznakę.

Kacper Jurowicz (3a4) i Mateusz Szymanowski (3d4) zostali radnymi Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego kadencji 2022-2024 w okręgu nr 3.

XXIV Rejonowy Konkurs Plastyczny „Muzyka i Obraz”

Wyróżnienie otrzymała:

Emilia Śmieszkoł 3d4

Konkurs artystyczny z okazji 800-lecia Mikołowa (zorganizowany przez ZST w Mikołowie)

w kategorii fotograficznej I miejsce Natalia Mielczarek 2a

wyróżnienie: Aleksandra Smerczek 2a 

w kategorii plastycznej wyróżnienie Lena Wagner 2bd

Powiatowy Konkurs na Pracę z Literatury promujący wartości w współczesnym świecie zagrożeń

Agata Kasperczyk 2bd – I miejsce

Oliwia Wojtaś 3a4 – III miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2022”

Alicja Zientek 2b – I miejsce w powiecie

Monika Grychtoł 3b4 – II miejsce w powiecie

Magdalena Korczyk 3c – III miejsce w powiecie

Skip to content