Stypendia Starosty Mikołowskiego
za rok szkolny 2021/2022 otrzymali:

za wyniki w nauce:

Wiktoria Statuch absolwentka
Magdalena Korczyk absolwentka
Anna Suchoń absolwentka
Marta Żogała absolwentka

Zofia Musioł IV a4
Oliwia Wojtaś IV a4
Maria Szlejter IV b4
Emilia Firsiuk III a
Alicja Zientek III bd
Kajetan Nowakowski III c

za osiągnięcia w nauce:

Dawid Witala IV a4

za osiągnięcia sportowe:

Justyna Czyrnia III bd

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2022/2023 otrzymała Oliwia Wojtaś

II miejsce w powiecie i III miejsce w rejonie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Reprezentacja szkoły:

  1. Weronika Cenkier 3a
  2. Julia Chrobasik 3a
  3. Justyna Kulik 2c
  4. Katarzyna Zawada 2c
  5. Marta Starzak 4a4
  6. Patrycja Kulik 1c

I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i  III miejsce w Półfinale Licealiady województwa śląskiego w tenisie stołowym dziewcząt

Reprezentacja szkoły:

  1. Justyna Czyrnia 3bd
  2. Alicja Zientek 3bd
  3. YelizavetaDemianchuk 2c

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mikołowskiego w Szachach Drużynowych

Skład drużyny:

  1. Tycjan Kucz 4b4
  2. Nikodem Korzec 4b4
  3. Szymon Krzyż 3a
  4. Katarzyna Pasieka 4b4

III miejsce w zawodach rejonowych Licealiady województwa śląskiego w szachach drużynowych

Skład drużyny:

  1. Tycjan Kucz 4b4
  2. Nikodem Korzec 4b4
  3. Szymon Krzyż 3a
  4. Katarzyna Pasieka 4b4

II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanego z okazji Barbórki 2022 w Łaziskach Górnych

Skład drużyny:

  1. Hugo Skupnik 4b4
  2. Oliwier Borowski 4b4
  3. Jakub Gajda 4b4
  4. Maciej Graczek 1c
  5. Łukasz Wawrzinek 1b
  6. Tymoteusz Biesiada 1e
  7.  Mateusz Sitko 1e
  8. Cyprian Biłka 2b

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeksy KUL z języka angielskiego „Język angielski – pomysł na twoją przyszłość”

Do drugiego etapu (półfinału) awansowali:

  1. Weronika Kandzia 4d4
  2. Kacper Jurowicz 4a4
  3. Zofia Musioł 4a4
  4. Aleksandra Pawlenka 4b4

do finału awansowały:

Zofia Musioł 4a4

Aleksandra Pawlenka 4b4

XLIX Olimpiada Geograficzna

Kajetan Nowakowski (3c) zakwalifikował się do drugiego etapu

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z historii „Budować przyszłość na fundamentach przeszłości”.

Do drugiego etapu (półfinału) awansowali:

  1. Dawid Witala 4a4
  2. Alicja Brańka 4c4
  3. Julia Radomska 4c4

do finału awansowali:

Dawid Witala 4a4

Alicja Brańka 4c4

IX Konkurs szkolny na temat patrona ” Rotmistrz w kampanii wrześniowej”

I miejsce – Zuzanna Ziętek 1a

II miejsce – Emilia Płonka 3bd

III miejsce – Alicja Kiera 1a

XVII Powiatowy Konkurs – Listopadowe Zaduszki Literackie

III miejsce – Zofia Brząkalik 1a

Skip to content