Osiągnięcia uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Mikołowie
w roku szkolnym 2018/2019
Szkoła
»Kontakt
Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
Wanesa Starzyczny 2a

Stypendyści Starosty Mikołowskiego w I semestrze roku szk. 2018/2019

Za wybitne wyniki w nauce:
Agnieszka Skutela 2a
Magdalena Rożek 2bc
Dominik Pucher 2d
Natalia Siwiec 2d
Marta Parysz 3a
Sylwia Skulik 3a
Natalia Zientek 3a
Beata Bielaczek 3c
Paulina Falkowska 3d

Za wybitne osiągnięcia w nauce:
Piotr Piwoński 3a
Zuzanna Zdebel 3a
Hanna Ochmann 3c
Aleksandra Polakowska 3c

Za wybitne osiągnięcia w sporcie:
Edyta Mazur 2d
Kinga Haśko 3d
Wiktoria Oleś 3d

  • Licealiada- Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt
    Szczebel zawodów: powiat i rejon
    I miejsce i awans do zawodów wojewódzkich
    Reprezentacja szkoły:
    1. Klaudia Trojok (3c)
    2. Magdalena Zajączkowska (3c)
    3. Agata Bojdoł (3c)
    4. Katarzyna Cichowska (2a)
    5. Zofia Tkocz (1bc)
    6. Emilia Wieczorek (2bc)
    7. Kinga Starosta (3d)
    8. Klaudia Gralik (3d)
    9. Wiktoria Oleś (3d)
    10. Justyna Noga (2d)

  • Szczebel zawodów: wojewódzkie
    XIV miejsce
    Reprezentacja szkoły:
    1. Klaudia Trojok (3c)
    2. Nikola Błaszczyk (2d)
    3. Agata Bojdoł (3c)
    4. Justyna Noga (2d)
    5. Zofia Tkocz (1bc)
    6. Julia Markiton (2a)
    7. Kinga Starosta (3d)
    8. Patrycja Papała (1a)
    9. Amelia Siwiec (1bc)
    10. Olga Widera (1bc)

  • Licealiada- Sztafetowe biegi przełajowe 6x800 m dziewcząt
    Szczebel zawodów: powiat i rejon
    I miejsce i awans do zawodów wojewódzkich
    Reprezentacja szkoły:
    1. Martyna Guzik (1d)
    2. Agata Bojdoł (3c)
    3. Katarzyna Cichowska (2a)
    4. Justyna Noga (2d)
    5. Emilia Wieczorek (2bc)
    6. Zofia Tkocz (1b)

  • Licealiada- Tenis stołowy dziewcząt
    Szczebel zawodów: powiat
    I miejsce i awans do zawodów rejonowych
    Reprezentacja szkoły:
    1. Martyna Wieliczko (1bc)
    2. Edyta Mazur (2d)

  • Licealiada- Tenis stołowy dziewcząt
    Szczebel zawodów: rejon
    III miejsce
    Reprezentacja szkoły:
    1. Edyta Mazur (2d)
    2. Magdalena Zajączkowska (3c)

  • Licealiada- Badminton dziewcząt
    Szczebel zawodów: powiat
    I Miejsce i awans do zawodów rejonowych
    Reprezentacja szkoły:
    1. Paulina Falkowska (3d)
    2. Magdalena Zajączkowska (3c)
    3. Klaudia Gralik (3d)

  • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców - III miejsce

  • Szkolna Liga L.A. chłopców - III miejsce

  • Rejonowy Drużynowy Turniej Szachowy - II miejsce

  • XV Powiatowy Turniej " Listopadowe Zaduszki Literackie " :
    - I miejsce w kategorii poezji śpiewanej: Paulina Winczura (1a)
    - nagroda specjalna w kategorii recytacja : Julia Markiton (2a), Natalia Szerszeń (1a)

  • Licealiada- Sztafetowe biegi przełajowe 6x800 m dziewcząt
    Szczebel zawodów: województwo
    XIV Miejsce w województwie
    Reprezentacja szkoły:
    1. Kinga Grabiec (2bc)
    2. Agata Bojdoł (3c)
    3. Katarzyna Cichowska (2a)
    4. Sonia Wacławek (2d)
    5. Emilia Wieczorek (2bc)
    6. Zofia Tkocz (1b)

  • IV edycja Konkursu Historycznego "Wojna polsko-bolszewicka 1919-20 w obronie granic i niepodległości" - patronat prezydenta RP Andrzeja Dudy w stulecie odzyskania niepodległości:
    III miejsce : Wanesa Starzyczny (2a), kategoria: film
    wyróżnienie : Piotr Piwoński (3a), kategoria: film.

  • Licealiada- Piłka ręczna dziewcząt
    Szczebel zawodów: powiat I miejsce i awans do zawodów rejonowych

    Reprezentacja szkoły:
    1. Patrycja Kowalska (1d)
    2. Amelia Siwiec (1bc)
    3. Laura Niedziela (2d)
    4. Natalia Siwiec (2d)
    5. Sonia Wacławek (2d)
    6. Wiktoria Sidełko (3a)
    7. Kinga Starosta (3d)
    8. Klaudia Gralik (3d)
    9. Wiktoria Oleś (3d)
    10. Kinga Haśko (3d)
    11. Paulina Falkowska (3d)
    12. Paulina Frankowicz (3d)
    13. Karolina Czaja (3c)

  • III miejsce w Szkolnej Lidze L.A.
    Paweł Spendel (1bc)
    Mikołaj Środa (1bc)
    Jakub Piwoński (1bc)
    Dominik Pilarski (1d)
    Krzysztof Suchoń (2a)
    Tobiasz Nawrocki (2d)
    Adam Fałek (2d)
    Mateusz Szweter (3a)
    Robert Rzepka (3a)
    Jakub Korny (3c)

  • III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
    Jakub Piwoński (1bc)
    Paweł Spendel (1bc)
    Adam Fałek (2d)
    Piotr Piwoński (3a)
    Mateusz Szweter (3a)
    Arkadiusz Witek (3d)

  • II miejsce w Rejonowym Drużynowym Turnieju Szachowym
    Marcin Drela (3c)
    Tomasz Dzierżenga (3d)
    Oskar Kowalczyk (1bc)
    Natalia Szerszeń (1a)







    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

    Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011
»Patron szkoły
»Aktualności
»Dodatkowe dni wolne
»Harmonogram pracy
»Kronika
»Statut Szkoły
»Kadra nauczycielska
»Pedagog szkolny
»Psycholog
»Biblioteka
»Samorząd uczniowski
»Zestaw podręczników
»Projekty
»Certyfikaty
»Dojazd
»Cyberbezpieczeństwo
Uczniowie
»Plan lekcji
»Zastępstwa
»Osiągnięcia uczniów
»Zajęcia pozalekcyjne
»Sesje popularno-naukowe
»Młode talenty
»Gazetka "Kornik"
»Klub Europejski
»Festiwal Nauki
»Matura
»Stypendium Starosty Mikołowskiego - regulamin
Rodzice
»Program
"Dobry Start"
»RODO
»Dziennik elektroniczny
»Spotkania z rodzicami
»Konsultacje
»Uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
»Numer konta
Rady Rodziców
»Duplikat legitymacji
»1% podatku - numer konta
Strony przedmiotowe
»Sport
»Język polski
»Języki obce
»Podstawy przedsiębiorczości
»Historia
»Geografia
»Biologia
»Edukacja dla bezpieczeństwa
Rekrutacja
»Regulamin rekrutacji
»Rozporządzenie MEN z dnia 14 marca 2017r. w sprawie przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego
»Postanowienie Śląskiego Kuratora Oświaty (harmonogram rekrutacji)
»Rodzaje oddziałów
»Kwestionariusz osobowy